کدام

بعضی از پنجره ها به باغ باز می شود

بعضی از پنجره ها به دیوار

مرا به کدام پنجره می خوانی؟

/ 4 نظر / 4 بازدید
حجت

سلام بابت اینکه نمیای و کتاب نمی بینی هیچ چیزی از دست ندادی! اما اگه مثل من می خواستی دوستان رو ببینی، بحث دیگه‌ای بود. راستی، من هیچ کس را به پنجره بازشو به دیوار نخواهم خواند هرگز!

♥ღ♡ღ♥ღ♥ ستاره ♥ღ♡ღ♥ღ♥

*'-._.-'**'-._.-'**'-._.-'**'-._.-'**'-._.-'**'-._.-'* *'-._.-'**'-._.-'**'-._.-'**'-._.-'**'-._.-'**'-._.-'* *'-._.-'**'-._.-'**'-._.-'**'-._.-'**'-._.-'**'-._.-'* *'-._.-'**'-._.-'**'-._.-'**'-._.-'**'-._.-'**'-._.-'* ♥*•ღ☆ஜღ☆ஜ♥* ستاره ♥*ღ☆ஜღ☆ஜ♥*• نگاه کن! آن دور دستها ... یکی تنها به انتظار ایستاده لبخندی عاشقانه را ! دستی برایش تکان بده تا بشکند حصار سنگی تنهایی اش! ♥*•ღ☆ஜღ☆ஜ♥* ستاره ♥*ღ☆ஜღ☆ஜ♥*• *'-._.-'**'-._.-'**'-._.-'**'-._.-'**'-._.-'**'-._.-'* *'-._.-'**'-._.-'**'-._.-'**'-._.-'**'-._.-'**'-._.-'* *'-._.-'**'-._.-'**'-._.-'**'-._.-'**'-._.-'**'-._.-'* *'-._.-'**'-._.-'**'-._.-'**'-._.-'**'-._.-'**'-._.-'*

farzin beigi

پس از مرگ ، بر گورم بيا ، مبادا از گورستان خاموش شهر وحشت كني ، آنجا در زير خاك قلبي آرام خفته است ، آنجا چشماني در انتظار تو بيهوده نهفته است ، آنجا اشك واحساس با هم آميخته است ، پس از مرگ من اگر كسي را ديدي كه شبيه من بود مرا به ياد بياور ، اگر شمعي را ديدي به ياد من باش ، اگر ترانه اي سرودي كه زيبا و غم انگيز بود به ياد من آن را زمزمه كن ، آري زيبايم پس از مرگ بر گورم بيا ، و علفهاي هرز را از گورم دور كن ، خاك سرد گورم را بر سينه ات بفشار كه قلب من تپش قلب تو را احساس خواهد كرد .